Doskonałe uszczelnianie, wypełnianie i wygłuszanie? Zrobisz to sam!

Nie możesz zasnąć w nocy, bo Twoi bliscy kapią się zbyt głośno i zastanawiasz się jak wygłuszyć wannę? A może chcesz precyzyjnie wypełnić przestrzenie między krokwiami na poddaszu? Planujesz remont! Masz ograniczony budżet, więc szukasz ekonomicznych rozwiązań oraz sprawdzonych produktów, zapewniających komfort i bezpieczeństwo podczas stosowania – takich jak piana montażowa z aplikatorem Genius Gun.

Jeżeli na Twojej specjalistycznej liście nie ma jeszcze pianki montażowej z aplikatorem Genius Gun Soudal to czas nadrobić budowlane zaległości. Zanim jednak wybierzesz się do pobliskiego sklepu z chemią budowlaną to poznaj wyjątkowe zalety tego produktu, które potwierdzają prestiżowe nagrody Top Builder.

Piana montażowa Soudal z aplikatorem Genius Gun powszechnie używana jest przez ekipy ogólnobudowlane, elektryków i instalatorów, w tym również wiele osób, które samodzielnie wykonują prace remontowe w domu. Produkt został wprowadzony na rynek zaledwie 3 lata temu i natychmiast został zauważony. Swój szybki sukces zawdzięcza kilku cechom, których nie miał i nie ma tradycyjna pianka z rurką.

sufit_1
Genius Gun jest skonstruowany w taki sposób, aby dozowanie piany było możliwe jedną ręką. Ta cecha jest szczególnie przydatna w pracach prowadzonych na wysokościach, gdzie trzeba użyć drabiny, aby dostać się np. do szczelin na styku ścian i stropów ale też w miejscach trudno dostępnych tj. zabudowa pod wanną w sytuacji gdy wypełniamy przepusty rurowe instalacji wod-kan. Genius Gun jest niezastąpiony w samodzielnej pracy, bo możemy wykorzystać drugą, wolną ręką i podeprzeć się lub zapewnić sobie stabilną oraz bezpieczną pozycję.
Aplikator umożliwia sterowanie strumieniem piany zależnie od rozmiaru wypełnianej szczeliny. Dzięki temu zużywamy tylko tyle pianki montażowej, ile potrzebne jest do zapełnienia pustej przestrzeni. A więc ograniczamy ilość utwardzonej pianki montażowej, którą wyrzucamy do kosza, pozbywając się zbędnych naddatków. Co ważne, możemy przerwać pracę w dowolnym momencie, a piankę użyć wielokrotnie na przestrzeni kilku miesięcy. Oszczędzamy w ten prosty sposób pieniądze, a przy tym nie zanieczyszczamy  środowiska naturalnego.

Dodatkowym plusem, na który zwracają szczególną uwagę amatorzy domowego majsterkowania jest fakt, że pianka z aplikatorem jest bardzo prosta i precyzyjna w zastosowaniu, także dzięki komfortowemu uchwytowi. Co ważne, po jej aplikacji miejsce pracy jak i jej wykonawca, pozostają w czystości.

Thermal insulation material - plywood, roof in attic

ZRÓB TO SAM Z GENIUS GUN – 3 KROKI –KLIKNIJ TUTAJ

Teraz wiesz już wszystko na temat pianki z aplikatorem Genius Gun, a więc możesz spokojnie wsiąść do samochodu lub korzystając z dobrej pogody przespacerować się do sklepu z materiałami budowlanymi. Z pewnością zaskoczysz rodzinę samodzielnie wygłuszając brodzik czy wannę. Dzisiaj nikt Cię nie obudzi – możesz spać spokojnie.

Zobacz podobne artykuły:

22 listopad 2019

Genialnie łatwe uszczelnianie

Planujesz większy remont? Przed Tobą takie zadania, jak uszczelnianie przepustów rurowych lub wypełnianie pustych przestrzeni między krokwiami na poddaszu? Sprawdź, w jaki sposób ułatwić sobie te zadania.

28 styczeń 2016

Ciepło przy moim oknie

Przez okna mamy ciągły kontakt ze światem i to właśnie one wpływają na wygląd naszego mieszkania czy domu. Ale na tym nie kończy się ich rola! Okna wpuszczają dzienne światło, izolują od hałasu i chronią przed zimnem, wiatrem i wilgocią. Sprawiają, że czujemy się bezpieczni. Ale nie zawsze.