Najlepsze marki budowlane wg magazynu „Builder”

Od kilku lat głośno mówi się o schyłku druku, o tym że prasa przegrywa z internetem. Świat komunikacji idzie w kierunku digitalizacji, dlatego wydawcy prężnie rozwijają swoje tytuły także w mediach elektronicznych, a także dbają o jakość i atrakcyjność wydań drukowanych. Świetnym przykładem jest magazyn „Builder” (dostępny w wersji papierowej i online), który w środowisku budowlano-architektonicznym cieszy się niesłabnącą popularnością, a jego nagrody uznawane są za prestiżowe. Magazyn „Builder” w tym roku po raz 10 uhonorował producentów najlepszych produktów budowlanych, prestiżowymi statuetkami Top Builder.

Jubileuszowa Gala odbyła się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie. Rozdano nagrody, które przyznała kapituła pod kierunkiem prof. dr hab. Leonarda Runkiewicza z Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Ze zgłoszonych do oceny profesjonalistów: usług i produktów finansowych, projektów inicjatyw, programów oraz przedsięwzięć dedykowanych branży budowlanej, a także najciekawszych efektów realizacyjnych w postaci nowoczesnych obiektów budowlanych i budowli inżynierskich – wyłoniono te, które zdobyły najlepsze oceny oraz cieszą się ogromną popularnością na rynku. Kryteria, jak co roku, były bardzo wysokie. Kapitula złożona z członków Rady Naukowej miesięcznika „Builder” oraz profesorów, m.in.: Krzysztofa Żółtowskiego, Tomasza Błaszczyńskiego, Adama Stolarskiego i Mirosława Kosiorka oceniała: jakość, innowacyjność, parametry techniczne, zastosowanie oraz wpływ na środowisko naturalne, ale też brała pod uwagę potwierdzenia laboratoriów oraz jednostek certyfikujących. Ostatecznie przyznano 53 statuetki producentom, w tym nagrodzono markę Soudal za dwa produkty: pianę natryskową Soudafoam SPF O3 oraz pianę montażowo-uszczelniającą Soudafoam Doors. Pełna lista nagrodzonych TUTAJ

Zobacz podobne artykuły:

05 czerwiec 2018

V Konkurs dla Młodych Architektów - znamy laureata!

Znamy laureatów V edycji Konkursu dla Młodych Architektów, których prace oceniało jury pod przewodnictwem prof. Ewy Kuryłowicz. Do konkursu zgłosiło się ponad 800 osób, które wzięły udział w cyklicznych wykładach, warsztatach, spotkaniach, debatach oraz konsultacjach branżowych.

28 listopad 2016

Konkurs dla Młodych Architektów

Zawód architekta to wymarzona profesja dla ludzi, którzy wyróżniają się wyobraźnią przestrzenną i za pomocą rysunku potrafią zwizualizować swoje pomysły. Zanim jednak świat pozna projekty młodego, zdolnego architekta musi mieć on szansę je zrealizować. Od kilku lat jednym z Mecenasów Polskiej Architektury jest firma Soudal, która konsekwentnie wspiera Konkurs dla Młodych Architektów.