Szybki sposób na gładkie ściany

Jeżeli nosicie się z zamiarem odświeżenia ścian w swoim mieszkaniu – to dobry moment, żeby przejść do działania! W letnie dni łatwiej wygospodarujemy czas na wykonanie prac, a słoneczna pogoda sprzyjać będzie schnięciu farby. Przed przystąpieniem do malowania warto upewnić się, czy na ścianach nie pojawiły się rysy lub pęknięcia. Z ubytkami doskonale poradzi sobie akryl Express marki Soudal.  

Czasami zmiana koloru ścian wystarczy, żeby stosunkowo niewielkim kosztem odmienić wygląd pomieszczenia. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt,  należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu ich powierzchni i przeprowadzeniu niezbędnych napraw, takich jak likwidacja pęknięć w tynku. Przy pomocy akrylu Express, który możemy obrabiać i malować już po 10 minutach od nałożenia, uporamy się z tym problemem w błyskawicznym tempie.

Akryl Express firmy Soudal wyróżnia się idealną przyczepnością do większości powierzchni porowatych. Z powodzeniem wykorzystywany jest do maskowania rys i szpar w betonie, murze, tynku i drewnie, spoinowania płyt kartonowo-gipsowych w technologii suchej zabudowy, wypełniania szczelin przy listwach ościeżnicowych, parapetach i panelach, a także do fugowania połączeń budowlanych o niewielkiej ruchomości. Ponadto nie zawiera rozpuszczalników, jest bezwonny i całkowicie bezpieczny dla materiałów dekoracyjnych.

Stosując akryl Express firmy Soudal,  szybko i skutecznie wygładzimy ściany i odpowiednio przygotujemy je do malowania, a co za tym idzie zadbamy o estetykę odświeżanego wnętrza.

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.

30 kwiecień 2024

Jak wymienić silikon?

Chcesz wymienić fugi silikonowe w łazience lub kuchni? Zastanawiasz się, jaką metodę wymiany silikonu zastosować? Przeczytaj poniższy artykuł i rozwiej swoje wątpliwości.