Cykl rowerowych konkursów Soudal – Wygrywaj na każdym etapie!

W tegorocznym sezonie kolarskim będzie naprawdę gorąco! Już 6 lipca rusza kolejna edycja Tour de France, a wraz z nią konkurs „Postaw na szybkość!” – część szerszej akcji konkursowej przygotowanej przez Soudal dla fanów dwóch kółek, która rozpoczęła się 26 czerwca, a zakończy 23 września. Co dokładnie wydarzy się przez najbliższe trzy miesiące?

Soudal – światowy lider branży chemii budowlanej oraz sponsor tytularny profesjonalnej drużyny kolarskiej Lotto Soudal – razem z Tomaszem Marczyńskim z Lotto Soudal zapraszają wszystkich kibiców i amatorów kolarstwa do udziału w akcji konkursowej „Wygrywaj na każdym etapie!”. Akcja składa się z 5 konkursów, które towarzyszyć będą najważniejszym wydarzeniom kolarskiego sezonu. Konkursy organizowane są na stronie https://tosieklei.pl i FB Polubisz Remont.

Pierwszy etap cyklu to konkurs fotograficzny „Pokaż moc”, który wystartował 26 czerwca i potrwa do 7 lipca. Osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie, a zwłaszcza w sporcie, w dużej mierze zależy od odpowiedniego przygotowania. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kreatywnego zdjęcia, które pokazuje przygotowania do sezonu i budowanie formy sportowej. Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie https://tosieklei.pl.

Drugi etap to konkurs „Postaw na szybkość!”. Konkurs będzie towarzyszyć największej imprezie kolarskiej na świecie, czyli Tour de France i potrwa od 6 do 28 lipca. W tym roku uczestnicy „Wielkiej Pętli” pokonają dystans liczący 3460 km. Wyścig rozpocznie się w Brukseli i tradycyjnie zakończy się w Paryżu. W rywalizacji wezmą udział 22 drużyny, w tym Lotto Soudal, która sezon rozpoczęła w pięknym stylu za sprawą Victora Campenaertsa (27-letni Belg pobił w kwietniu rekord świata w jeździe godzinnej, uzyskując wynik  55 089 km). Zadanie w tym konkursie polegać będzie na wytypowaniu wyniku najlepszego na danym etapie wyścigu kolarza z ekipy Lotto Soudal. Szczegóły już wkrótce będzie można znaleźć na stronie https://tosieklei.pl.

Trzeci etap cyklu to konkurs „Zwyciężaj z Fix All”. Konkurs będzie towarzyszyć najważniejszej imprezie kolarskiej w naszym kraju – Tour de Pologne – i potrwa od 3 do 9 sierpnia. W tegorocznej edycji Tour de Pologne zwodnicy Lotto Soudal wystąpią w specjalnych koszulkach, by promować flagowy produkt swojego sponsora tytularnego – uniwersalny klej-uszczelniacz Fix All firmy Soudal. Zadanie konkursowe polegać będzie na wytypowaniu wyniku najlepszego na danym etapie wyścigu kolarza z ekipy Lotto Fix All. Szczegóły dotyczące konkursu już wkrótce będzie można znaleźć na stronie https://tosieklei.pl.

Czwarty etap to konkurs fotograficzny „Moje Tour de Pologne”. Zadanie konkursowe polegać będzie na wykonaniu kreatywnego zdjęcia, które pokazuje nasz piękny kraj z punktu widzenia rowerzysty (na zdjęciu musi być przy tym widoczny przynajmniej fragment roweru). Szczegóły niebawem znajdą się na stronie https://tosieklei.pl.

Ostatni, piaty etap cyklu to konkurs „Podkręć emocje!”. Podobnie jak w roku ubiegłym, sezon kolarski zamknie wyjątkowe wydarzenie – Wyścig by Tomasz Marczyński. Nasz Mistrz wspólnie z amatorami kolarstwa pojedzie trasą biegnącą przez otulinę Puszczy Niepołomickiej. Soudal jako partner strategiczny Wyścigu przygotował dla uczestników imprezy wiele niespodzianek, sprawą otwartą pozostaje jednak hasło, które zagrzeje kolarzy do sportowej rywalizacji. Dlatego zadanie w ostatnim konkursie z cyklu „Wygrywaj na każdym etapie!” polegać będzie na wymyśleniu niebanalnego hasła, które zdopinguje uczestników do sportowej rywalizacji. 

We wszystkich konkursach Soudal, które składają się na cykl „Wygrywaj na każdym etapie!”, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie – to Was nie może ominąć!

Zobacz podobne artykuły: