Klej przejrzysty jak kryształ

Awarie i usterki zdarzają się w każdym domu. Niektóre są na tyle skomplikowane czy niebezpieczne, że wymagają wezwania fachowca, jednak większość z nich możemy usunąć samodzielnie. Tym, czego zazwyczaj potrzebujemy, żeby poprawić funkcjonalność naszej domowej przestrzeni, jest odrobina odwagi i pomysłowości oraz sprawdzony zestaw DIY, w którym nie może zabraknąć kleju Fix All Crystal marki Soudal.

Na kleje-uszczelniacze z rodziny Fix All, do której należą: uniwersalny Fix All Flexi, super mocny Fix All High Tack, błyskawiczny Fix All Turbo oraz przezroczysty Fix All Crystal – zawsze można liczyć. Są doskonale przyczepne do wszelkich materiałów budowlanych, trwale elastyczne oraz odznaczają się bardzo wysoką wytrzymałością połączenia. Ponieważ nie są podatne na działanie grzybów i pleśni, świetnie sprawdzą się w łazience lub kuchni. Kleje Fix All są również odporne na wpływy atmosferyczne i promieniowanie UV, dlatego z powodzeniem możemy je wykorzystać podczas prac na zewnątrz budynku.

Jeżeli podczas klejenie lub ze względów estetycznych zależy nam na transparentnej spoinie – najlepszym wyborem będzie całkowicie przezroczysty Fix All Crystal. Oto przykładowe sytuacje, w których Fix All Crystal celująco zdaje egzamin!

Uszczelnienie kabiny prysznicowej:

Wypełnienie szczeliny pomiędzy blatem kuchennym a ścianą:

Montaż szklanej półki w łazience:

Zobacz podobne artykuły:

10 listopad 2023

Jakie szafki do kuchni?

Odpowiedni dobór szafek do kuchni to jeden z podstawowych warunków jej komfortowego użytkowania. W poniższym tekście znajdziesz kilka wskazówek, które będę pomocne w podjęciu właściwej decyzji.