Konkurs rowerowy – obstawiaj wyniki drużyny Lotto Soudal

Fanów kolarstwa oraz sportowych emocji związanych z Tour de France (02-24.07.2016) zapraszamy do wspólnej zabawy na FB Polubisz Remont. Nagrodami w konkursie są m.in. oryginalne ubrania i akcesoria kolarskie sygnowane przez zawodową drużynę Lotto Soudal. Firma Soudal, która jest jednym ze sponsorów tytularnych tej profesjonalnej grupy, obchodzi w tym roku 50-lecie swojego powstania.

Entuzjaści jazdy na dwóch kółkach zapewne już nie mogą doczekać się startu jednego z najważniejszych wyścigów kolarskich, jakim jest tegoroczny Tour de France. Dlatego firma Soudal postanowiła aktywnie wesprzeć fanów kolarstwa i zachęcić do podzielenia się swoimi emocjami w mediach społecznościowych. Aby wziąć udział w zabawie należy wejść na FB Polubisz Remont, gdzie znajdują się szczegółowe informacje. Konkurs polega na obstawianiu wyników najszybszego danego dnia zawodnika drużyny LOTTO SOUDAL. Wyniki można obstawiać codziennie przez cały okres trwania wyścigu, tj. od 02.07.2016 do 24.07.2016, zostawiając komentarz pod aktualnym postem na Facebooku Polubisz Remont.
Czas trwania KONKURSU ROWEROWEGO SOUDAL:  Start: 02.07.2016 / Koniec: 24.07.2016

lipiec_tour de france_v4

Jakie są zasady KONKURSU?

Od 02.07 do 24.07 należy obstawiać czas (godziny, minuty, sekundy), jaki danego dnia wyścigu Tour de France uzyska pierwszy kolarz z drużyny Lotto Soudal. Typowany wynik trzeba wpisać pod aktualnym postem konkursowym.
W zabawie można uczestniczyć codziennie!

Co można wygrać?

Podczas trwania Tour de France codziennie 3 osoby zostaną nagrodzone oryginalnymi bidonami Lotto Soudal. Zasada jest taka, że typowany wynik musi być jak najbardziej zbliżony do rzeczywistego wyniku, jaki danego dnia uzyska pierwszy kolarz Lotto Soudal. Nazwiska osób, do których powędrują bidony, zostaną podane w dniach: 11.07 / 18.07 / 19.07 / 25.07.
Co tydzień najbardziej aktywny komentator (liczy się liczba komentarzy) otrzyma wyjątkowy, oryginalny zestaw nagród kolarskich: koszulkę Lotto Soudal + spodenki kolarskie Lotto Soudal + skarpetki Lotto Soudal. Aktywność komentatorów będzie sprawdzana w następujących okresach:  od 02 do 10.07, od 11.07 do 17.07, od 18.07 do 24.07.

Dodatkowa niespodzianka:

Dla fanów Lotto Soudal przewidziane są też dodatkowe nagrody w postaci 24 podwójnych zaproszeń do RiDEWarsaw*, pierwszego w Polsce butiku indoor cycling, na trening rowerowy pod okiem profesjonalnych instruktorów. Zaproszenia powędrują do pierwszych 24 osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie dot. drużyny Lotto Soudal, umieszczone w jednym z  konkursowych postów →  niespodzianką jednak jest dzień, kiedy post z pytaniem zostanie opublikowany, dlatego warto uważnie śledzić fanpage Polubisz Remont 😉
*RiDE Warsaw proponuje wyjątkowe treningi tematyczno-muzyczne, łączące jazdę na rowerze w rytmie porywającej muzyki, z elementami choreografii. To solidna dawka pozytywnej energii oraz trening wysiłkowy w jednym. Zajęcia w RiDE Warsaw są również jedyną okazją do treningu w iście nowojorskim stylu, gdzie świetna zabawa spotyka się w wyjątkową atmosferą miejsca oraz charyzmatycznymi instruktorami.

REGULAMIN:

I. ORGANIZATOR KONKURSU
1.1 Organizatorem Konkursu jest firma Soudal Sp. z o. o. z siedzibą w Cząstkowie Mazowieckim, ul. Gdańska 7, wpisaną pod numerem KRS 000004152 do rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, oraz numerem NlP:5221082281 – zwana dalej Organizatorem.
1.3 Fundatorem Nagród jest firma Soudal Sp. z o. o. z siedzibą w Cząstkowie Mazowieckim, ul. Gdańska 7, wpisaną pod numerem pod numerem KRS 000004152 do rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, oraz numerem NlP:5221082281
II. KATEGORIA TEMATYCZNA KONKURSU
2.1 Konkurs na typowanie wyników zawodników w wyścigach Tour de France oraz Tour de Pologne.
III. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
3.1 Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna zamieszkała na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która posiada konto użytkownika w serwisie www.facebook.com bądź się w nim zarejestruje. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Konkursie za zgodą rodziców lub przedstawicieli ustawowych.
3.2 W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu oraz członkowie ich rodzin i osoby im najbliższe.
IV. CZAS TRWANIA KONKURSU
4.1 Konkurs rozpoczyna się 2 lipca 2016 roku i trwa do 24 lipca 2016 roku.
V. ZASADY KONKURSU
5.1 Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem www.facebook.com, wejść na stronę konkursu Organizatora pod adresem https://www.facebook.com/PolubiszRemont i zaakceptować warunki konkursu, tj. udostępnienie Organizatorowi swoich podstawowych danych osobowych (adres e-mail, imię, nazwisko) określonych w informacjach podstawowych swojego profilu, oraz należy mieć status fana na stronie profilu Polubisz Remont, dostępnego pod adresem: https://www.facebook.com/PolubiszRemont
5.2 Każdy ze zgłoszonych do Konkursu komentarzy musi zawierać przewidywany wynik pierwszego kolarza (godzina, minuta, sekunda) aktualnie trwającego etapu wyścigów Tour de France oraz Tour de Pologne.
5.3 Osoby uczestniczące w Konkursie wyrażają zgodę, aby w jakichkolwiek kwestiach spornych dotyczących typowania wyników, wyłaniania laureatów, zasad konkursu ostateczną decyzję podjął Organizator.
VI. OCENA I NAGRODY
6.1 Każdorazowo, po zakończeniu każdego z etapów wyścigów Tour de France i Tour de Pologne, spośród wszystkich nadesłanych komentarzy wybrane zostaną trzy wyniki najbliższe rzeczywistego czasu,  które zostaną nagrodzone bidonami Lotto Soudal. Ponadto, po zakończeniu każdego tygodnia wyścigu, rozdany zostanie 1 zestaw nagród: koszulka, spodenki, skarpetki z LOGO Lotto Soudal, wybierany na podstawie liczby oddanych komentarzy.
6.2 Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:
a) bidony Lotto Soudal przyznawane autorom trzech najlepiej typowanych wyników etapowych
b) zestaw tygodnia: koszulka, spodenki, skarpetki z LOGO Lotto Soudal przyznawany najaktywniejszemu autorowi (najbardziej aktywny fan) w skali tygodnia
6.3 Organizator zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników podpisujących się
słowami (Nick,) naruszającymi ogólnie przyjęte normy obyczajowe.
6.4 Za wygrane nagrody rzeczowe nie przysługuje ekwiwalent pieniężny.
6.5 Nagrody nie mogą być odsprzedane, ani odstąpione w przeciągu roku od zakończenia konkursu.
6.6 Informacja o rozstrzygnięciu konkursu pojawi się na stronach najpóźniej 04 sierpnia 2016 r.
6.7. Wartość nagród wynosi ogółem 790 pln.
VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
7.1 Regulamin niniejszego Konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej http://www.soudal.pl
Rejestracja w Konkursie oznacza jednocześnie deklarację, że uczestnik akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.
7.2 Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w konkursie.
7.3 Uczestnik konkursu przez rejestrację w konkursie oświadcza, że:
1. wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora dla celów związanych z Konkursem oraz dla celów marketingowych.
7.4 Osoby, które nie spełnią któregokolwiek z wymogów określonych w niniejszym Regulaminie lub podadzą nieprawdziwe informacje, zostaną automatycznie zdyskwalifikowane.
7.5 W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego, a w szczególności art.919-921 KC.
7.7 Nadesłane na Konkurs dane osobowe uczestników będą przetwarzane przez Organizatora w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem oraz dla celów marketingowych związanych z ofertami www.soudal.pl. Uczestnicy Konkursu będą otrzymywać informacje handlowe również środkami komunikacji elektronicznej przez wyżej wymieniony podmiot na podane adresy elektroniczne. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu powinni skontaktować się oni z Organizatorem, który jest administratorem danych w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne.
7.8 Przesyłając zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej https://www.facebook.com/PolubiszRemont Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Konkursu zawarte w niniejszym Regulaminie.
Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi 04 sierpnia 2016 roku.
8. 1 Rozdanie nagród:
1. Nagrody w postaci gadżetów Lotto Soudal firma Soudal prześle w terminie  od 2 do 4 tygodni od momentu ogłoszenia wyników za pomocą poczty kurierskiej na adres wskazany przez uczestnika.

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.