Przedświąteczne domowe naprawy

Do świąt pozostało już naprawdę niewiele czasu. Przed nami ostatnie dni, które w dużej mierze przeznaczymy na gruntowne porządki. Może się okazać, że niezbędne będzie również wykonanie drobnych napraw. Podpowiadamy, co zrobić, aby szybko się z nimi uporać.

Dla większości z nas przedświąteczne porządki nie należą do najprzyjemniejszych czynności. Kiedy jednak już się za nie zabieramy, warto dokładnie sprawdzić, co jeszcze możemy w domu udoskonalić. Przeciekający brodzik prysznicowy, odklejająca się listwa przypodłogowa czy odpadający uchwyt w szafce to usterki, które zdarzają się często. A może trzeba przymocować do zewnętrznej ściany tabliczkę z adresem? Prezent od Mikołaja musi przecież trafić do właściwej osoby.

Aby nic nie popsuło świątecznej atmosfery, lepiej nie odkładajmy na później tego typu napraw. W końcu „jaki Nowy Rok, taki cały rok”… Tym bardziej, że prace możemy wykonać naprawdę łatwo i szybko z pomocą odpowiednich materiałów. Nasi eksperci polecają niezawodny klej-uszczelniacz Fix All Flexi, który powstał na bazie innowacyjnej, opatentowanej przez Soudal technologii SMX. Ma on bardzo dobrą przyczepność do praktycznie wszystkich materiałów budowlanych, w tym do drewna, cegły, betonu, ceramiki, metalu, szkła oraz licznych tworzyw sztucznych. Idealnie uszczelnia i klei w każdych warunkach. Wyróżnia się wyjątkowo mocną spoiną oraz wysoką odpornością na działanie wilgoci, czynników atmosferycznych i wielu chemikaliów. Dzięki temu świetnie sprawdzi się podczas różnych prac wykończeniowych i napraw zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Ponadto Fix All Flexi to doskonały wybór, jeżeli ważny jest dla nas nie tylko trwały efekt, ale także estetyka wykonania. Dostępny jest on w czterech kolorach – białym, brązowym, czarnym i szarym – a w razie potrzeby daje się malować. W ten sposób w pełni zadbamy o wygląd naszego domu na święta.

Zobacz podobne artykuły:

10 listopad 2023

Jakie szafki do kuchni?

Odpowiedni dobór szafek do kuchni to jeden z podstawowych warunków jej komfortowego użytkowania. W poniższym tekście znajdziesz kilka wskazówek, które będę pomocne w podjęciu właściwej decyzji.