Rowerowe lato z konkursami Soudal

Jeżeli dzień bez jazdy na rowerze uważacie za stracony, a obserwowanie spektakularnych ucieczek  i imponujących sprintów w wyścigach kolarskich przenosi Was na wyżyny szczęścia, to prawdopodobnie kultowe konkursy Soudal są Wam doskonale znane.  Jeśli jednak do tej pory nie mieliście okazji, aby wziąć w nich udział, to teraz możecie nadrobić zaległości!

Firma Soudal – lider międzynarodowego rynku chemii budowlanej oraz sponsor tytularny grupy kolarskiej Lotto Soudal – po raz kolejny przygotowała dla fanów dwóch kółek ekscytujące konkursy rowerowe. W cyklu zabaw jak zwykle nie zabraknie wielkich emocji, wyjątkowych nagród kolarskich oraz wyzwań sprzyjających rozwijaniu swojej kreatywności. W tym roku szczegóły dotyczące danych  konkursów będą odsłaniane stopniowo, z uwzględnieniem dynamicznie zmieniającej się sytuacji na całym świecie. Dlatego zachęcamy Was do regularnego odwiedzania stron tosieklei.pl oraz FB Soudal Polska, na których będzie można znaleźć aktualności dotyczące zaplanowanych atrakcji.

Pierwszy konkurs – „Rowerowe wakacje” – już trwa, a zakończy się 29 lipca. Zadanie polega na wykonaniu kreatywnego wakacyjnego zdjęcia, z punktu widzenia rowerzysty (co istotne, na zdjęciu musi być widoczny przynajmniej fragment roweru). Drugi z przewidzianych konkursów wystartuje pod nazwą „Wygrywaj z Lotto Soudal” i będzie towarzyszył nadchodzącej edycji Tour de Pologne (5-9 sierpnia). Kolarze rozpoczną rywalizację na Stadionie Śląskim i po pokonaniu ponad 891 km przejadą linię mety w Krakowie. Zadanie polegać będzie na wytypowaniu wyniku najlepszego na danym etapie wyścigu kolarza z ekipy Lotto Soudal (nagrody codziennie powędrują do autorów trzech najlepszych typowań). Kolejny konkurs to „Bezpiecznie na dwóch kółkach”, który potrwa od 12 do 21 sierpnia. Z pewnością przypadnie on do gustu zwłaszcza miłośnikom zabawy słowem, ponieważ zadaniem, z jakim zmierzą się uczestnicy, będzie napisanie kreatywnego hasła promującego bezpieczeństwo na rowerze. Natomiast wraz z Wielką Pętlą (29 sierpnia – 20 września) odbędzie się konkurs „Najlepszy z Tour de France”. Każdego dnia trwania wyścigu nagrodzone zostaną trzy osoby, które podadzą czasy najbliższe wynikowi osiągniętemu przez najszybszego na danym etapie zawodnika Lotto Soudal. Zwieńczeniem tegorocznych konkursów rowerowych Soudal będzie „Kibicujesz? Wygrywasz!” – konkurs fotograficzny z okazji 3. odsłony Wyścigu by Tomasz Marczyński (27 września). Wyścig jest nie lada gratką dla amatorów kolarstwa, którzy mają okazję przejechać malowniczą trasę w Puszczy Niepołomickiej wspólnie z wielokrotnym mistrzem Polski Tomaszem Marczyńskim (Lotto Soudal). Konkurs został stworzony z myślą o tych, którzy chcieliby dopingować uczestników Wyścigu, ale nie będą mogli przyjechać do Niepołomic w dniu wydarzenia. Zadanie polegać będzie na wykonaniu pomysłowego zdjęcia, które pokazuje, w jaki sposób autor kibicuje zawodnikom zdalnie, a konkretnie w swoim własnym domu.

Na laureatów konkursów czekają oryginalne ubrania i akcesoria kolarskie Lotto Soudal, a także zestawy produktów kolarskich marki Soudal. Dalsze informacje będą sukcesywnie publikowane na stronach tosieklei.pl oraz FB Soudal Polska. Serdecznie zapraszamy na wakacje z konkursami Soudal!

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.