Siłacz wśród klejów

Fanowi majsterkowania z pewnością nie trzeba przedstawiać rodziny klejów Fix All marki Soudal. Kto raz poznał ich niebywałą skuteczność i wszechstronność, ten zawsze znajdzie dla nich miejsce w swoim niezbędniku. Czasami jednak możemy mieć wątpliwość, który klej Fix All najlepiej wywiąże się z danego zadania. Kiedy sięgnąć po super wytrzymały Fix All High Tack?

Fix All High Tack, podobnie jak pozostałe kleje z grupy Fix All, doskonale klei wszelkie materiały budowlane i konstrukcyjne, z powodzeniem może być zastosowany w każdym pomieszczeniu, również o podwyższonymi  stopniu wilgotności, a ponadto doskonale sprawdzi się na zewnątrz budynku. Wyróżnia go natomiast ekstremalnie mocny chwyt początkowy. Jest zatem idealnym wyborem podczas klejenie dużych i ciężkich elementów w miejscu, w którym nie ma możliwości ich dodatkowego podparcia do momentu utwardzenia kleju. Zobaczcie, jak Fix All High Tack ułatwia i przyspiesza prace!

Mocowanie donicy na ścianie zewnętrznej budynku:

Mocowanie lustra w łazience:

A na koniec deser: pokaz siły spajania początkowego Fix All High Tack!

https://www.youtube.com/watch?v=a61tG7Ok4bw

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.