Sklejaj pomysły z Fix All

Słońce coraz częściej wygląda zza chmur, temperatura rośnie, a dni stają się coraz dłuższe. Słowem: wiosna czeka za rogiem! To najlepszy czas na metamorfozy wnętrz, majsterkowanie czy gruntowne porządki w ogrodowej altanie. Zanim jednak zaczniesz testować swoje pomysły, upewnij się, że w domowym warsztacie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do ich realizacji.  

Nadciąga wiosna, a razem z nią – sezon remontowy. Aby prace przebiegały przyjemnie, szybko i bez zakłóceń, warto dokładnie przemyśleć kwestię wyboru potrzebnych materiałów. Na uniwersalne kleje-uszczelniacze Fix All marki Soudal zawsze możesz liczyć. Idealnie sprawdzą się podczas wykonywania rozmaitych zadań: od klejenia i fugowania paneli, poprzez uszczelnianie brodzika prysznicowego czy zlewozmywaka, do mocowania różnego rodzaju elementów dekoracyjnych bez konieczności wiercenia ścian.

Właściwości klejów Fix All

Kleje Fix All wyróżniają się:

  • bardzo elastyczną spoiną,
  • wysoką wytrzymałością połączenia,
  • perfekcyjną przyczepnością do niemal wszystkich materiałów budowlanych.

Ponadto mogą być aplikowane nawet na wilgotnych powierzchniach, dają się malować i są neutralne chemicznie. Dodatkowo wykazują odporność na działanie czynników atmosferycznych i doskonale sprawdzą się również podczas wiosennych prac na zewnątrz budynku. Za ich pomocą trwale przymocujemy do ściany budynku ogrodowe kratki lub donice z kwiatami, które uatrakcyjnią wygląd strefy wejścia. Dzięki Fix All „skleimy” również bardzo śmiałe pomysły. Przykładowo Fix All Crystal zapewni estetyczne połączenie szklanego blatu i drewnianych palet, w efekcie czego otrzymamy oryginalny stół w nowoczesnym stylu.

Nowi „gracze”

Gama tych klejów-uszczelniaczy dotychczas obejmowała:

  • Fix All Flexi,
  • umożliwiający obciążenie połączenia zaledwie po 20 minutach Fix All Turbo,
  • Fix All High Tack o bardzo wysokiej sile chwytu początkowego,
  • Fix All Crystal o całkowicie przezroczystej spoinie.

Teraz do rodziny Fix All dołączają dwa nowe rozwiązania: Fix All X-Treme Power oraz Fix All High Tack Clear.

Rozwiązania otwierające drzwi na nowe możliwości

Fix All X-Treme Power to super mocny klej, który został opracowany z myślą o natychmiastowym montażu dużych i ciężkich elementów w miejscach, gdzie nie ma możliwości mechanicznego podparcia. Ekstremalnie wysoka siła chwytu początkowego zapewnia przenoszenie obciążeń do 400 kg/m2, i to od razu po przyłożeniu. Dodatkowym atutem Fix All X-Treme Power jest specjalna końcówka aplikacyjna, która pozwala na wygodne nałożenie kleju.

Z kolei Fix All High Tack Clear łączy w sobie wysoką wytrzymałość (320 kg/10 cm2) z krystaliczną przejrzystością. Dzięki temu idealnie nadaje się do mocowania ciężkich przedmiotów bez konieczności mechanicznego unieruchomienia w sytuacji, gdy potrzebna jest niewidoczna spoina. Ponadto Fix All High Tack Clear nie emituje szkodliwych związków lotnych, co potwierdza znak EC1 Plus.

Co istotne, kleje Fix All dostępne są nie tylko w kartuszach, ale także w małych tubkach o pojemności 125 ml, które stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku drobnych napraw i prac wykończeniowych.

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.