Solidnie przymocowana informacja

Odkąd świat zakochał się w mailach i wszyscy jesteśmy online coraz rzadziej dostajemy tradycyjne listy czy kartki. Korespondencja, którą znajdujemy w skrzynkach to zazwyczaj rachunki i ulotki reklamowe.

Jak mawiał Marek Kondrat w „Dniu Świra”:

Nie mam kiedy odpisywać na korespondencję. Pisze do mnie Rossman, PizzaHut. Może odmiana losu wreszcie jakaś… bo przecież tu to rozpacz”.

Czasem jednak, ku pokrzepieniu serc, zaglądając do skrzynki znajdujemy koperty, z których wyłaniają się relacje z dalekich podróży, miłosne wyznania i szczere życzenia. Żeby jednak mogły do nas dotrzeć ważne jest, aby listonosz bez problemu trafił pod wskazany na kopercie adres.

Zarówno numer domu czy mieszkania jak i skrzynka, w której wyląduje nasz list powinny być solidnie przymocowane. Jeśli mamy psa warto również ostrzec listonosza, umieszczając na ogrodzeniu odpowiednia tabliczkę. Dobrze zatem wiedzieć jak bez żmudnego wiercenia przymocować wszelkiego rodzaju numerki, tabliczki czy skrzynki tak, żeby się trzymały. Szybkim i skutecznym rozwiązaniem jest sięgnięcie po klej-uszczelniacz Fix All High Tack, który sprawdza się nawet w skrajnych warunkach atmosferycznych i nie przebarwia materiałów porowatych. Jest też bardzo dobrze przyczepny do wszystkich podłoży, nawet tych wilgotnych.

Jak zatem kleić żeby się trzymało?

Nic prostszego. Wystarczą trzy kroki:

  1. Nanosimy produkt paskami na całą powierzchnię elementu, który chcemy przykleić.
  2. Dociskamy.
  3. Gotowe!

Teraz już możemy spokojnie czekać na listonosza!

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.