Spójrz na świat przez szczelne okna – praktyczne wskazówki

Nic nie powinno zepsuć Ci humoru w ostatnie dni tego lata. A jednak…!!! Odpoczywasz na leżaku na swoim balkonie, łapiesz sierpniowe promienie słońca, mrużysz oczy i kiedy je otwierasz – trudno zaprzeczyć rzeczywistości. Twoje okna są nieszczelne tak bardzo, że widzisz to nawet „gołym okiem”.

Bez względu na to, jaki masz budżet i czy możesz pozwolić sobie na najwyższej jakości okna od najlepszego producenta,  pamiętaj, aby zadbać o ich dobry montaż. Nie trać czasu na szukanie montażysty z ogłoszenia w internecie –  sprawdzaj kontakty na stronach producentów. W przypadku okien i drzwi polecamy Ci wejść na stronę Soudal i skontaktować się z pracownikiem ich biura w Twoim regionie TUTAJ

Old balcony overgrown with flowers and green plants at summer time

Opracowany przez Soudal system SWS to zestaw polecanych przez profesjonalistów, certyfikowanych produktów marki Soudal oraz innowacyjna technika montażu okien i drzwi. W skład SWS wchodzą najwyższej jakości produkty: piana montażowa, taśmy przeciwdziałające przenikaniu pary wodnej, taśmy rozprężne oraz masy uszczelniające. Tajemnica sukcesu SWS tkwi w tym, że produkty Soudal perfekcyjnie zabezpieczają pianę montażową przed wilgocią, bo jak wiadomo tylko sucha warstwa piany posiada odpowiednie parametry izolacyjne.

Jeżeli masz już kupione okna i zamówiłeś sprawdzonych fachowców, to skorzystaj z remontowego zamieszania i sprawdź, co jeszcze możesz naprawić. Czy zaopatrzyłeś się już we wszystkie niezbędne produkty chemii budowlanej? Z doświadczenia wiemy, że warto wybierać takie, które mają długi termin ważności i są przystosowane do wielokrotnego zastosowania. Jednym z naszych ulubionych produktów, który przetestowaliśmy wielokrotnie podczas prac remontowych jest piana montażowa Soudafoam Classic z zaworem Duravalve. Z jej pomocą w bardzo łatwy sposób wykonaliśmy izolacje akustycznie i termicznie naszych podłóg oraz wypełniliśmy szczeliny w złączach ściennych i stropowych. Wybierając Soudafoam Classic z zaworem Duravalve , zwróciliśmy uwagę na wysokie parametry tej piany oraz fakt, że objęta jest dwuletnim okresem gwarancji. Więcej informacji na temat Soudafoam Classic z zaworem Duravalve, oraz innych pian montażowych Soudal z zaworem Duravalve można znaleźć TUTAJ

Nie mamy wątpliwości, że stosując się do naszych praktycznych wskazówek  znajdziesz profesjonalnego montażystę, a dzięki szczelnym oknom z Twojego domu nie ucieknie ani ciepło, ani pieniądze.

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.