Upominek od serca

Czy od dłuższego czasu zbieracie się na odwagę, żeby wyznać swoje uczucia komuś, do kogo poczuliście przysłowiową miętę? A może takie wyznanie macie już za sobą i znaleźliście swoje szczęście, jednak chcielibyście przypomnieć ukochanej osobie, ile dla Was znaczy? Niebawem nadarzy się okazja, aby wykonać ten krok!

Mowa oczywiście o święcie zakochanych, które cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. W wielu sklepach zapanowała już walentynkowa atmosfera, ale wcale nie musimy poddawać się zakupowemu szaleństwu i spędzać długich godzin w galeriach handlowych, żeby sprezentować swojej drugiej połówce coś naprawdę wyjątkowego. Jeżeli miłość potrafi przenosić góry, to z pewnością poradzi sobie z… własnoręcznym przygotowaniem upominku!

Walentynkowe DIY

Nasz walentynkowy projekt DIY może być bardzo prosty – ostatecznie liczy się serce, które włożymy w jego realizację. Warto również zadbać o to, aby efekt naszej pracy był trwały i estetyczny. Cel ten pomogą nam osiągnąć niezawodne kleje Fix All marki Soudal, dzięki którym bez problemu połączymy najróżniejsze materiały, takie jak:

  • drewno,
  • kamień,
  • ceramika,
  • szkło,
  • korek.

Kleje Fix All tworzą bardzo mocną spoinę, są neutralne chemicznie i łatwe w aplikacji (Fix All w kartuszach nakładamy na powierzchnię standardowym wyciskaczem do uszczelniaczy, przy czym kleje te dostępne są również w mniejszych tubkach, które mogą okazać się szczególnie przydatne w przypadku drobnych prac dekoratorskich).

Kleje do zadań specjalnych

Zastosowanie Fix All Turbo zapewni nam wykonanie prezentu dla ukochanej osoby w błyskawicznym tempie. Klej ten łączy nierozerwalnie w zaledwie 20 minut i możemy go wykorzystać np. do wykonania przykuwającej wzrok kompozycji z drewnianych ramek na zdjęcia, na których utrwaliliśmy najpiękniejsze momenty spędzone we dwoje.

We wszelkich projektach DIY, w których zależy nam na niewidocznej spoinie, najlepiej zastosować klej Fix All Crystal. Wyróżnia się on absolutną przejrzystością i idealnie sprawdzi się przy klejeniu elementów ze szkła. Z powodzeniem możemy go użyć również do innych materiałów. Ewentualne naddatki kleju będą praktycznie niezauważalne. Za pomocą Fix All Crystal trwale połączymy ze sobą np. kamyczki i muszelki, otrzymując w rezultacie finezyjne figurki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy naszej drugiej połówki.

Wielofunkcyjność klejów Fix All rozbudza kreatywność i zachęca do eksperymentowania. To świetne rozwiązanie zarówno dla mniej, jak i bardziej doświadczonych majsterkowiczów, którzy pragną obdarować ukochaną osobę własnoręcznie zrobionym upominkiem.

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.