Klej przejrzysty jak kryształ

Awarie i usterki zdarzają się w każdym domu. Niektóre są na tyle skomplikowane czy niebezpieczne, że wymagają wezwania fachowca, jednak większość z nich możemy usunąć samodzielnie. Tym, czego zazwyczaj potrzebujemy, żeby poprawić funkcjonalność naszej domowej przestrzeni, jest odrobina odwagi i pomysłowości oraz sprawdzony zestaw DIY, w którym nie może zabraknąć kleju Fix All Crystal marki Soudal.

Na kleje-uszczelniacze z rodziny Fix All, do której należą: uniwersalny Fix All Flexi, super mocny Fix All High Tack, błyskawiczny Fix All Turbo oraz przezroczysty Fix All Crystal – zawsze można liczyć. Są doskonale przyczepne do wszelkich materiałów budowlanych, trwale elastyczne oraz odznaczają się bardzo wysoką wytrzymałością połączenia. Ponieważ nie są podatne na działanie grzybów i pleśni, świetnie sprawdzą się w łazience lub kuchni. Kleje Fix All są również odporne na wpływy atmosferyczne i promieniowanie UV, dlatego z powodzeniem możemy je wykorzystać podczas prac na zewnątrz budynku.

Jeżeli podczas klejenie lub ze względów estetycznych zależy nam na transparentnej spoinie – najlepszym wyborem będzie całkowicie przezroczysty Fix All Crystal. Oto przykładowe sytuacje, w których Fix All Crystal celująco zdaje egzamin!

Uszczelnienie kabiny prysznicowej:

Wypełnienie szczeliny pomiędzy blatem kuchennym a ścianą:

Montaż szklanej półki w łazience:

Zobacz podobne artykuły:

15 wrzesień 2023

Eko-materiały w remontach

Chcesz przeprowadzić prace remontowe w sposób, który będzie przyjazny dla środowiska naturalnego? W poniższym artykule prezentujemy materiały, po które warto sięgnąć podczas realizacji tego przedsięwzięcia.

29 sierpień 2023

Ile kosztuje wymiana kuchni?

Remont kuchni nie należy do łatwych przedsięwzięć, ani tanich inwestycji. W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie, z jakimi wydatkami trzeba się liczyć podczas wymiany kuchni.