KOLARSTWO - NASZA PASJA

29 czerwiec 2022

Rowerowe lato 2022 z firmą Soudal

Wakacyjne miesiące jak zwykle będą pełne kolarskich atrakcji. 1 lipca rozpocznie się bieżąca edycja wyścigu Tour de France, a 30 lipca – wyścigu Tour de Pologne. W obu imprezach weźmie udział profesjonalna drużyna kolarska Lotto Soudal, której sponsorem jest firma Soudal. Dodatkowo na Tour de Pologne 2022 firma będzie obecna jako partner wydarzenia.

09 czerwiec 2022

Kawowy przedsmak rowerowego szaleństwa

28 maja Cząstków Mazowiecki stał się na jeden dzień stolicą fanów polskiego kolarstwa – w podwarszawskiej miejscowości, w której swoją siedzibę ma firma Soudal, odbył się Coffeeride by Tomasz Marczyński 2022. Uczestnicy imprezy mieli okazję pokonać prawie 60-kilometrową trasę u boku wielokrotnego mistrza Polski w kolarstwie szosowym, a także poznać „Mańka” od bardziej prywatnej strony przy filiżance pysznej kawy.

Urządzamy małe mieszkanie

Małe mieszkanie wcale nie musi być ciasne! Zastosowanie kilku sprawdzonych sztuczek wystarczy, żeby zaoszczędzić w nim wiele miejsca, i sprawi, że wyda się ono znacznie bardziej przestronne.

Nasz partner - Soudal
07 listopad 2018

Lotto Soudal - intensywny sezon na dwóch kółkach

Za nami długi i słoneczny sezon rowerowy. Jak co roku zawodnicy drużyny Lotto Soudal ścigali się na wymagających trasach w najbardziej prestiżowych imprezach kolarskich. . Wspaniałym finałem sezonu okazało się spotkanie fanów kolarstwa z Tomaszem Marczyńskim z Lotto Soudal na Wyścigu w podkrakowskich Niepołomicach.

30 marzec 2018

Muzeum Tour de Pologne - imprezy Roadshow (galeria zdjęć)

Mobilne i interaktywne muzeum Tour de Pologne to nie jedyna atrakcja Roadshow, cyklu imprez plenerowych zorganizowanych z okazji 90-lecia wyścigu Tour de Pologne. Partnerem Roadshow jest marka Soudal, sponsor tytularny jednej z najlepszych drużyn kolarskich na świcie Lotto Soudal, w której barwach ściga się Mistrz Polski Tomasz Marczyński.

21 marzec 2018

Mistrzowie kolarstwa na Bike Expo

W dniach 24 i 25 marca (sobota i niedziela) 2018 roku warszawski stadion PGE Narodowy stanie się mekką entuzjastów kolarstwa. W ramach tegorocznego Bike Expo premierowo zaprezentowane zostanie mobilne muzeum 90 lat Tour de Pologne, a na trzech specjalnych torach rozegrany zostanie Narodowy Test Rowerowy. Dowiedz się, kogo tam spotkasz!

16 luty 2018

Tomasz Marczyński - kapitanem w drużynie Lotto-Soudal

Tomasz Marczyński, polski kolarz w drużynie Lotto-Soudal, w nowym sezonie został kapitanem całej ekipy. Po zeszłorocznych sukcesach mówi: Teraz nie mam presji na wynik indywidualny; jestem w teamie po to, by kierować drużyną. Jednak początek sezonu nie jest dla niego łatwy. Po niedawnym wypadku drogowym będzie zapewne musiał przerwać treningi.

Partner - Soudal

Lifting wnętrza bez zbędnego hałasu

Nie chcesz zmarnować czasu spędzonego w domu? Może to dobry moment, żeby odświeżyć wygląd naszych czterech kątów lub wprowadzić parę ulepszeń? Dowiedz się, jak sprawnie i szybko przeprowadzić prace montażowe i dekoracyjne.