Lifting wnętrza bez zbędnego hałasu

Nie chcesz zmarnować czasu spędzonego w domu? Może to dobry moment, żeby odświeżyć wygląd naszych czterech kątów lub wprowadzić parę ulepszeń? Dzięki klejom Fix All marki Soudal prace montażowe i dekoracyjne przebiegną sprawnie i szybko, i to bez konieczności użycia głośnej wiertarki.

Wielu z nas poszukuje sposobu na efektywne spędzenie wolnego czasu w swoim domu. Wyzwaniem, z którym na pewno warto się zmierzyć, jest naprawa drobnych usterek i wykonanie prac aranżacyjnych, z którymi do tej pory zwlekaliśmy. W ten sposób zadbamy o naszą wygodę, a sama praca może stać się cennym źródłem satysfakcji. Pamiętajmy jednak o wyborze odpowiednich materiałów, które ułatwią nam realizację podjętych zadań.

Uniwersalne zastosowanie, najwyższa jakość

W pracach montażowych i dekoratorskich doskonale sprawdzą się wielofunkcyjne kleje Fix All firmy Soudal, które:

  • odznaczają się wysoką wytrzymałością,
  • są trwale elastyczne,
  • mają perfekcyjną przyczepność praktycznie do wszystkich podłoży,
  • są odporne na działanie wilgoci oraz czynników atmosferycznych.

Możemy je wykorzystać zarówno podczas pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, celująco zdadzą egzamin w takich pomieszczeniach, jak kuchnia i łazienka, a ich zastosowanie nie wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia w majsterkowaniu.

Z ich pomocą:

  • trwale przykleimy np. odpadające gałki i uchwyty do szuflad,
  • zamontujemy na ścianie różnego rodzaju elementy wyposażenia wnętrza (m.in. półki, wieszaki na ręczniki, kwietniki i lustra),
  • wcielimy w życie oryginalne pomysły na domowe dekoracje lub nawet meble.

Co istotne, kleje Fix All idealnie zastępują gwoździe, śruby i wkręty. W rezultacie unikniemy ryzyka uszkodzenia ściany, a także zadbamy o spokój naszych sąsiadów, dla których hałaśliwa wiertarka może stać się prawdziwym utrapieniem.

Do wyboru, do koloru

Do zamocowania małych elementów z powodzeniem możemy użyć kleju Fix All Flexi.

  • Jest on dostępny w kilku kolorach (białym, brązowym, czarnym i szarym).
  • W razie potrzeby daje się malować, co pozwoli nam uzyskać pożądany efekt estetyczny.

W przypadku mocowania ciężkich elementów, zwłaszcza tam, gdzie nie ma możliwości podparcia mechanicznego klejonego elementu, najlepszym rozwiązaniem jest Fix All High Tack – wyróżnia się on ekstremalnie mocnym chwytem początkowym.

Do klejenia przedmiotów wykonanych z ze szkła, przeznaczony jest Fix All Crystal, który charakteryzuje się całkowicie przejrzystą spoiną.

Natomiast Fix All Turbo, który łączy nierozerwalnie w zaledwie 20 minut, umożliwi zakończenie prac montażowych w błyskawicznym tempie.

Ponadto kleje Fix All nakłada się standardowym wyciskaczem na dokładnie oczyszczone podłoże (należy przy tym pamiętać, że ilość nałożonego kleju musi być adekwatna do wielkości i ciężaru przedmiotu, jaki zamierzamy zamontować). Dostępne są nie tylko w kartuszach (290 ml), ale również w mniejszych tubkach (125 ml). Można zamówić je w sklepie internetowym, bez wychodzenia z domu.

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.