Lifting wnętrza bez zbędnego hałasu

Nie chcesz zmarnować czasu spędzonego w domu? Może to dobry moment, żeby odświeżyć wygląd naszych czterech kątów lub wprowadzić parę ulepszeń? Dzięki klejom Fix All marki Soudal prace montażowe i dekoracyjne przebiegną sprawnie i szybko, i to bez konieczności użycia głośnej wiertarki.

Wielu z nas poszukuje sposobu na efektywne spędzenie wolnego czasu w swoim domu. Wyzwaniem, z którym na pewno warto się zmierzyć, jest naprawa drobnych usterek i wykonanie prac aranżacyjnych, z którymi do tej pory zwlekaliśmy. W ten sposób zadbamy o naszą wygodę, a sama praca może stać się cennym źródłem satysfakcji. Pamiętajmy jednak o wyborze odpowiednich materiałów, które ułatwią nam realizację podjętych zadań.

Uniwersalne zastosowanie, najwyższa jakość

W pracach montażowych i dekoratorskich doskonale sprawdzą się wielofunkcyjne kleje Fix All firmy Soudal, które:

  • odznaczają się wysoką wytrzymałością,
  • są trwale elastyczne,
  • mają perfekcyjną przyczepność praktycznie do wszystkich podłoży,
  • są odporne na działanie wilgoci oraz czynników atmosferycznych.

Możemy je wykorzystać zarówno podczas pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, celująco zdadzą egzamin w takich pomieszczeniach, jak kuchnia i łazienka, a ich zastosowanie nie wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia w majsterkowaniu.

Z ich pomocą:

  • trwale przykleimy np. odpadające gałki i uchwyty do szuflad,
  • zamontujemy na ścianie różnego rodzaju elementy wyposażenia wnętrza (m.in. półki, wieszaki na ręczniki, kwietniki i lustra),
  • wcielimy w życie oryginalne pomysły na domowe dekoracje lub nawet meble.

Co istotne, kleje Fix All idealnie zastępują gwoździe, śruby i wkręty. W rezultacie unikniemy ryzyka uszkodzenia ściany, a także zadbamy o spokój naszych sąsiadów, dla których hałaśliwa wiertarka może stać się prawdziwym utrapieniem.

Do wyboru, do koloru

Do zamocowania małych elementów z powodzeniem możemy użyć kleju Fix All Flexi.

  • Jest on dostępny w kilku kolorach (białym, brązowym, czarnym i szarym).
  • W razie potrzeby daje się malować, co pozwoli nam uzyskać pożądany efekt estetyczny.

W przypadku mocowania ciężkich elementów, zwłaszcza tam, gdzie nie ma możliwości podparcia mechanicznego klejonego elementu, najlepszym rozwiązaniem jest Fix All High Tack – wyróżnia się on ekstremalnie mocnym chwytem początkowym.

Do klejenia przedmiotów wykonanych z ze szkła, przeznaczony jest Fix All Crystal, który charakteryzuje się całkowicie przejrzystą spoiną.

Natomiast Fix All Turbo, który łączy nierozerwalnie w zaledwie 20 minut, umożliwi zakończenie prac montażowych w błyskawicznym tempie.

Ponadto kleje Fix All nakłada się standardowym wyciskaczem na dokładnie oczyszczone podłoże (należy przy tym pamiętać, że ilość nałożonego kleju musi być adekwatna do wielkości i ciężaru przedmiotu, jaki zamierzamy zamontować). Dostępne są nie tylko w kartuszach (290 ml), ale również w mniejszych tubkach (125 ml). Można zamówić je w sklepie internetowym, bez wychodzenia z domu.

Zobacz podobne artykuły:

15 wrzesień 2023

Eko-materiały w remontach

Chcesz przeprowadzić prace remontowe w sposób, który będzie przyjazny dla środowiska naturalnego? W poniższym artykule prezentujemy materiały, po które warto sięgnąć podczas realizacji tego przedsięwzięcia.

11 lipiec 2023

Remont pokoju dla dzieci

Dobrze urządzony pokój dziecięcy jest optymalnie dopasowany do potrzeb najmłodszych mieszkańców domu. W poniższym artykule podpowiadamy, jak ten cel osiągnąć.