Tour de Pologne 2019: Lotto Soudal jako Lotto Fix All!

Już jutro, 3 sierpnia, startuje 76. edycja najważniejszej imprezy kolarskiej w naszym kraju, czyli Tour de Pologne! W tym roku zawodnicy z Lotto Soudal pojadą w barwach sztandarowego produktu Soudal – ekstramocnego i superszybkiego kleju-uszczelniacza Fix All. Na kibiców czekają natomiast atrakcyjne niespodzianki, przygotowane przez Soudal z okazji wyścigu!

Tour de Pologne 2019 rozpocznie się w Krakowie, a zakończy w Bukowinie Tatrzańskiej. Kolarze pokonają 7 etapów o łącznej długości 1080,5 km. Sportowych emocji z pewnością nie zabraknie: na starcie zameldują się najlepsze profesjonalne ekipy kolarskie, w tym oczywiście Lotto Soudal, do której w 2016 roku dołączył wielokrotny Mistrz Polski Tomasz Marczyński. Podczas nadchodzącej odsłony wyścigu zawodnicy z belgijskiej drużyny wystąpią w specjalnych koszulkach, by promować jeden z flagowych produktów swojego sponsora tytularnego, a mianowicie ekstramocny i superszybki klej-uszczelniacz Fix ALL firmy Soudal.

Soudal jest partnerem 3 etapów Tour de Pologne 2019: w Krakowie, Bielsku-Białej i Bukowinie Tatrzańskiej. W punktach serwisowych sygnowanych marką Soudal w Krakowie i Bukowinie Tatrzańskiej kibice będą mogli skorzystać z bezpłatnego przeglądu rowerów. Serwis oparty będzie na produktach rowerowych Soudal, polecanych przez zawodników z zespołu Lotto Soudal!

Ponadto wyścigowi towarzyszyć będzie konkurs „Zwyciężaj z Fix ALL”, w którym zadanie polega na wytypowaniu wyniku czasowego, jaki na danym etapie wyścigu uzyska Tomasz Marczyński. Wynik należy wpisać w specjalnej aplikacji konkursowej na stronie tosieklei.pl, najpóźniej do godziny 9.30 danego dnia wyścigu. Uczestnicy konkursu codziennie mogą wygrywać oryginale zestawy kolarskie! Szczegóły akcji znajdują się na FB Polubisz Remont oraz stronie tosieklei.pl. Typować można już teraz!

Dla fanów zespołu Lotto Soudal mamy jeszcze jedną świetną wiadomość: firma Soudal przedłużyła do 2022 roku współpracę z drużyną! Zgodnie z postanowieniami nowej umowy zawodnicy ekipy będą występować na międzynarodowych wyścigach kolarskich w koszulkach SOUDAL LOTTO, a na wyścigach belgijskich – w koszulkach LOTTO SOUDAL.

Za kolarzy Lotto Fix All trzymamy mocno kciuki na Tour de Pologne 2019, a wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do udziału w konkursowej zabawie Soudal!

Zobacz podobne artykuły:

15 wrzesień 2023

Eko-materiały w remontach

Chcesz przeprowadzić prace remontowe w sposób, który będzie przyjazny dla środowiska naturalnego? W poniższym artykule prezentujemy materiały, po które warto sięgnąć podczas realizacji tego przedsięwzięcia.