Konkurs Soudal „Napisz zabawny komentarz i wygraj rower górski”

Sezon rowerowy rozpoczął się na dobre. Z tej okazji firma Soudal, tytularny sponsor profesjonalnej drużyny kolarskiej Lotto Soudal, zorganizowała konkurs na Facebooku, w którym można wygrać rower górski!

Do udziału w zabawie zachęcamy wszystkich entuzjastów gór oraz jazdy na dwóch kółkach. Konkurs realizowany jest na FB Polubisz Remont, gdzie znajdują się szczegółowe informacje oraz regulamin. Zadanie polega na zaproponowaniu zabawnego komentarza do jednego z trzech zdjęć zamieszczonych w poście konkursowym i umieszczeniu wpisu z komentarzem pod postem.

Podczas oceny zgłoszeń pod uwagę brane będą oryginalność komentarza oraz jego efekt humorystyczny. Zwycięzcę wyłoni jury po zakończeniu konkursu, a nazwisko laureata zostanie podane w osobnym poście na FB Polubisz Remont.

Co można wygrać? Rower górski Kross LEVEL A2 z ramą zbudowaną z wytrzymałego Aluminium Lite. Rower wyposażony jest m.in. w amortyzator Suntour, osprzęt SRAM oraz lekkie hamulce V-brake.

Konkurs potrwa od 30 maja do 21 czerwca 2017 roku i będzie pierwszą z przygotowanych przez Soudal atrakcji dla fanów jazdy na rowerze. Kolejny konkurs na FB Polubisz Remont wystartuje wraz z wyścigiem kolarskim Tour de France 2017, a po jego zakończeniu przewidziana jest następna zabawa, związana z 74. edycją Tour de Pologne.

Zobacz podobne artykuły:

05 czerwiec 2018

V Konkurs dla Młodych Architektów - znamy laureata!

Znamy laureatów V edycji Konkursu dla Młodych Architektów, których prace oceniało jury pod przewodnictwem prof. Ewy Kuryłowicz. Do konkursu zgłosiło się ponad 800 osób, które wzięły udział w cyklicznych wykładach, warsztatach, spotkaniach, debatach oraz konsultacjach branżowych.

30 czerwiec 2017

Konkurs rowerowy Lotto Soudal - Tour de France 2017

Wszystkich fanów Tour de France zapraszamy do udziału w konkursie rowerowym na FB Polubisz Remont, organizowanym przez firmę Soudal – tytularnego sponsora zawodowej grupy kolarskiej Lotto Soudal. Na zwycięzców czekają oryginalne ubrania oraz akcesoria kolarskie sygnowane przez drużynę Lotto Soudal.