Nawyk, który wychodzi na zdrowie

Jeżeli dbałość o higienę jest dla Ciebie priorytetem, to systematyczna dezynfekcja zarówno dłoni, jak i powierzchni w Twoim otoczeniu powinna stać się codziennym nawykiem, i to przynajmniej przez kilka najbliższych miesięcy. Nie zapominaj przy tym o wyborze odpowiednich środków dezynfekcyjnych. Nowe płyny i spraye Asepter firmy Soudal, które posiadają bakteriobójcze i wirusobójcze właściwości, zapewnią skuteczną ochronę.

Myjesz ręce tak często i starannie, jak to tylko możliwe? Doskonale! – to podstawowa metoda zapobiegania rozprzestrzenieniu się infekcji bakteryjnych i wirusowych. Co jednak zrobić, gdy w danej sytuacji nie mamy dostępu do bieżącej wody i mydła? I w jaki sposób chronić siebie i bliskich przed szkodliwymi drobnoustrojami, które znajdują się na przedmiotach codziennego użytku? Tu z pomocą przychodzą preparaty Asepter firmy Soudal do skutecznej dezynfekcji rąk i powierzchni.

Szybkość działania i najwyższa jakość

Płyny i spraye Asepter zawierają w swoim składzie alkohol w stężeniu o najwyższej efektywności biobójczej. Dzięki temu zapewniają prawie 100% eliminację wirusów i bakterii. Ich zaletą jest również szybkość działania – skutecznie dezynfekują już po 30 sekundach od momentu zastosowania. Wszystkie preparaty Asepter uzyskały niezbędne pozwolenia w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, co potwierdza ich wysoką jakość.

Kompleksowa ochrona

Z myślą o dezynfekcji powierzchni niemających kontaktu z żywnością powstały preparaty Asepter SF oraz Asepter AERO. Asepter SF ma postać płynu i idealnie sprawdzi się w przypadku małych powierzchni odpornych na działanie alkoholu, takich jak klamki, poręcze, różnego rodzaju uchwyty i inne często dotykane przedmioty. Z kolei Asepter AERO to preparat dezynfekujący w postaci aerozolu pod ciśnieniem, który łatwo dociera do wszelkich zakamarków oraz szybko i równomiernie rozprowadza się po dużych powierzchniach. Spray ten celująco zda egzamin się np. podczas dezynfekcji elementów wyposażenia stanowisk pracy. Do dezynfekcji rąk przeznaczony jest natomiast płyn Asepter HD, który dzięki zawartości gliceryny kosmetycznej dodatkowo nawilża skórę dłoni i zapobiega jej nadmiernemu wysuszeniu.

Preparaty Asepter trafią do sprzedaży już na początku czerwca. Nie zapominajmy, że podczas dezynfekcji należy stosować się do zaleceń producenta.

Zobacz podobne artykuły: