Siłacz wśród klejów

Fanowi majsterkowania z pewnością nie trzeba przedstawiać rodziny klejów Fix All marki Soudal. Kto raz poznał ich niebywałą skuteczność i wszechstronność, ten zawsze znajdzie dla nich miejsce w swoim niezbędniku. Czasami jednak możemy mieć wątpliwość, który klej Fix All najlepiej wywiąże się z danego zadania. Kiedy sięgnąć po super wytrzymały Fix All High Tack?

Fix All High Tack, podobnie jak pozostałe kleje z grupy Fix All, doskonale klei wszelkie materiały budowlane i konstrukcyjne, z powodzeniem może być zastosowany w każdym pomieszczeniu, również o podwyższonymi  stopniu wilgotności, a ponadto doskonale sprawdzi się na zewnątrz budynku. Wyróżnia go natomiast ekstremalnie mocny chwyt początkowy. Jest zatem idealnym wyborem podczas klejenie dużych i ciężkich elementów w miejscu, w którym nie ma możliwości ich dodatkowego podparcia do momentu utwardzenia kleju. Zobaczcie, jak Fix All High Tack ułatwia i przyspiesza prace!

Mocowanie donicy na ścianie zewnętrznej budynku:

Mocowanie lustra w łazience:

A na koniec deser: pokaz siły spajania początkowego Fix All High Tack!

Zobacz podobne artykuły:

15 wrzesień 2023

Eko-materiały w remontach

Chcesz przeprowadzić prace remontowe w sposób, który będzie przyjazny dla środowiska naturalnego? W poniższym artykule prezentujemy materiały, po które warto sięgnąć podczas realizacji tego przedsięwzięcia.

29 sierpień 2023

Ile kosztuje wymiana kuchni?

Remont kuchni nie należy do łatwych przedsięwzięć, ani tanich inwestycji. W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie, z jakimi wydatkami trzeba się liczyć podczas wymiany kuchni.