Wielkie święto branży budowlanej

Jest takie miasto w Polsce, gdzie co roku w lutym spotkać można całą branżę budowlaną, zobaczyć najnowsze produkty oraz zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Tym miastem jest Poznań, który od 25-lat gości u siebie targi budowlane – BUDMA!

Infrastruktura jest imponująca, dlatego że Międzynarodowe Targi Poznańskie (działające od ponad 90-lat) dysonują 16. pawilonami wystawienniczymi, które są przestrzenne, klimatyzowane i wyposażone w sale do organizacji konferencji. To właśnie tam zjeżdżają się wiodący producenci budowlani z całej Europy. W lutym, podczas zaledwie czterech dni (7-10.02) handlowcy wymienią się doświadczeniem, specjaliści wiedzą, a wyszkoleni technicy zaprezentują swoje umiejętności np. w zakresie montażu stolarki otworowej.

W halach wystawienniczych zaprezentuje swoje oferty około 150 firm. Ważnym punktem programu z pewnością będzie MONTERIADA – cykl interaktywnych pokazów montażu, realizowany w ramach kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”. Spotkania z monterami oraz dystrybutorami odbywać się będą w kameralnej atmosferze specjalnie zaprojektowanego stoiska nr 1 w hali nr 5. Nie zabraknie tam marki Soudal (producent chemii budowlanej), której kleje, piany montażowe, czy akryle znają osoby samodzielnie wykonywać naprawy w domu, a także profesjonalne ekipy montujące okna czy drzwi – Soudal opracował oraz opatentował tzw. ciepły montaż trójwarstwowy (Soudal Window System z aprobatą techniczną Instytutu Techniki Budowlanej).

MONTERIADA stoisko

BUDMA jest doskonałą okazją dla inwestorów, monterów czy uczniów szkół zawodowych do przyjrzenia się na żywo całemu procesowi montażu m.in. drzwi, okien zewnętrznych, wewnętrznych oraz bram garażowych w wykonaniu profesjonalistów. Stoisko MONTERIADY wyposażone jest w ogromny ekran kinowy, na którym wielokrotnie wyświetlane będą relacje z pokazów.

Eksperci Soudal, który aktywnie wspiera kampanię edukacyjną „Dobry Montaż” przez wszystkie dni targów (stanowisko MONTERIADY). Każda osoba zainteresowana będzie miała szansę porozmawiać z nimi na temat specjalistycznych produktów,  profesjonalnych technik montażu czy skonsultować wybór materiałów chemii budowlanej do przeprowadzenia remontu w swoim mieszkaniu czy domu.

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.