Najtrudniejszy pierwszy krok

Początek roku to najlepszy czas na zmiany. Problem w tym, że liczba wyzwań, z którymi chcielibyśmy się zmierzyć, może przytłaczać… Od czego zacząć? Jedno jest pewne: otoczenie ma znaczenie. Poczuć się dobrze we własnym domu to trochę jak poczuć się dobrze we własnej skórze. Dlatego nie warto zwlekać z liftingiem wnętrz lub naprawami, tym bardziej że dzięki niezawodnym produktom DIY marki Soudal wiele prac wykonamy bez pomocy fachowców.

Pozytywne metamorfozy niekoniecznie wymagają generalnego remontu. Może wystarczy wymienić pożółkłą fugę wokół umywalki, żeby poprawić wygląd łazienki? Albo zamontować w salonie półkę na książki, żeby pomieszczenia nabrało bardziej przytulnego charakteru? Jeżeli zależy nam na jak najlepszym efekcie – postawmy na sprawdzone produkty, takie jak opracowane przez Soudal kleje-uszczelniacze z rodziny Fix All.

Fix All Classic to idealne rozwiązanie, jeżeli czekającym nas zadaniem jest klejenie i fugowanie paneli, przyklejenie lustra i innych elementów dekoracyjnych do ściany lub zamocowanie skrzynki na listy na ogrodzeniu. Bardzo dobrze sprawdzi się przy uszczelnianiu ościeżnicy drzwi, blatu kuchennego i kabiny prysznicowej. W sytuacji, gdy ze względów estetycznych  potrzebna jest transparentna spoina – wybierzmy Fix All Crystal, który łączy wszystkie atuty Fix All Classic z całkowitą przezroczystością. Do zadań specjalnych zalecany jest natomiast Fix All High Tack o ekstremalnej sile chwytu początkowego – z jego pomocą zamocujemy duże przedmioty, bez konieczności ich podpierania do momentu utwardzenia kleju. Rekordy szybkości bije jednak Fix All Turbo, który klei wszelkie materiały zaledwie w ciągu 20 minut!

Wykonując narażone na wilgoć uszczelnienia, możemy również zastosować jeden z silikonów sanitarnych marki Soudal. Przykładowo extra biały silikon sanitarny zapewni nam długotrwale świeży wygląd fugi i efekt wysokiego połysku, a silikon sanitarny Express – wodoodporność już po dwóch godzinach od momentu aplikacji.

Nie odkładajmy w nieskończoność tego, co możemy zrobić dzisiaj. Dzięki najwyższej jakości produktom DIY marki Soudal samodzielnie przeprowadzimy prace wykończeniowe w naszym domu, poradzimy sobie z wieloma usterkami i, co najważniejsze, rozpoczniemy nowy rok z pozytywnymi zmianami!

Zapisz

Zobacz podobne artykuły:

26 październik 2020

Jak uszczelnić okno?

Mroźne dni zbliżają się wielkimi krokami. Jeżeli w Waszym domu od strony zamkniętych okien już bije nieprzyjemnym chłodem, to znak, że należy zadbać o ich właściwe uszczelnienie. Dowiedz się, na czym polega prawidłowy montaż okien.