Sprytny sposób na domowe usterki

Nie chcesz kupować dużego kartusza kleju, żeby wykonać drobne naprawy w swoim domu lub mieszkaniu? Nie musisz! Uniwersalne kleje-uszczelniacze Fix All firmy Soudal dostępne są również w mniejszych tubkach o pojemności 125 ml.

To prawda, że naderwaną gałkę do szuflady w komodzie trudno nazwać „domowym kryzysem”, ale tego typu usterki mogą być wyjątkowo irytujące. Szczególnie wtedy, gdy zdarzają się w niedawno wyremontowanym pomieszczeniu i rzucają cień na całość kosztownego i czasochłonnego przedsięwzięcia, jakim była wymarzona aranżacja wnętrza. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką kleje-uszczelniacze Fix All od Soudal, które wybawią nas od niejednego kłopotu. Produkty te oferowane są zarówno w kartuszach, jak i mniejszych tubkach o pojemności 125 ml, które doskonale sprawdzą się w przypadku drobnych napraw.

Wachlarz zastosowań klejów Fix All jest niemal nieograniczony. Dzięki zawartości środków grzybobójczych możemy wykorzystać je do prac uszczelniających oraz montażu różnego rodzaju elementów w każdym pomieszczeniu w naszym domu, w tym w kuchni i łazience, które charakteryzują się podwyższoną wilgotnością. Z powodzeniem możemy je stosować także na zewnątrz budynku, ponieważ są odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV. Kleje-uszczelniacze Fix All mają perfekcyjną przyczepność do praktycznie wszystkich materiałów budowlanych i konstrukcyjnych. Z ich pomocą skutecznie i trwale zamocujemy np. półki na książki, wieszaki na ubrania lub uchwyty łazienkowe, niezależnie od tego, czy elementy te zostały wykonane z drewna, metalu, szkła, kamienia naturalnego, czy też tworzyw sztucznych. I to bez konieczności wiercenia ścian! Klejem-uszczelniaczem Fix All wykonamy również spoiny wokół kuchennego blatu, wanny lub brodzika prysznicowego. To ponadto najlepszy sprzymierzeniec miłośników DIY, który pozwoli skleić oryginalne pomysły i zrealizować  niepowtarzalne projekty. Może nam posłużyć np. do przymocowania pamiątkowych muszelek do ramy lustra, dzięki czemu otrzymamy nietuzinkową ozdobę wnętrza, która codziennie przywoływać będzie wspomnienia wyjątkowych chwil.

Ponieważ Fix All dostępny jest w aż czterech kolorach (białym, brązowym, szarym i czarnym),  a po utwardzeniu daje się malować – nie musimy martwić się o estetyczny efekt naszej pracy. Jeżeli kleimy przezroczyste materiały, najlepiej zastosować Fix All Crystal, który wyróżnia się transparentną spoiną. Fix All Turbo zagwarantuje nam natomiast błyskawiczne wykonanie napraw – klej ten łączy nierozerwalnie już po 20 minutach od aplikacji.

Zobacz podobne artykuły:

25 czerwiec 2024

Jak zrobić półkę na ścianę?

Dzięki półkom ściennym możemy przechowywać i eksponować w pomieszczeniu książki, zdjęcia, pamiątki z podróży i wiele innych przedmiotów, oszczędzając miejsce na podłodze.