Szybki sposób na gładkie ściany

Jeżeli nosicie się z zamiarem odświeżenia ścian w swoim mieszkaniu – to dobry moment, żeby przejść do działania! W letnie dni łatwiej wygospodarujemy czas na wykonanie prac, a słoneczna pogoda sprzyjać będzie schnięciu farby. Przed przystąpieniem do malowania warto upewnić się, czy na ścianach nie pojawiły się rysy lub pęknięcia. Z ubytkami doskonale poradzi sobie akryl Express marki Soudal.  

Czasami zmiana koloru ścian wystarczy, żeby stosunkowo niewielkim kosztem odmienić wygląd pomieszczenia. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt,  należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu ich powierzchni i przeprowadzeniu niezbędnych napraw, takich jak likwidacja pęknięć w tynku. Przy pomocy akrylu Express, który możemy obrabiać i malować już po 10 minutach od nałożenia, uporamy się z tym problemem w błyskawicznym tempie.

Akryl Express firmy Soudal wyróżnia się idealną przyczepnością do większości powierzchni porowatych. Z powodzeniem wykorzystywany jest do maskowania rys i szpar w betonie, murze, tynku i drewnie, spoinowania płyt kartonowo-gipsowych w technologii suchej zabudowy, wypełniania szczelin przy listwach ościeżnicowych, parapetach i panelach, a także do fugowania połączeń budowlanych o niewielkiej ruchomości. Ponadto nie zawiera rozpuszczalników, jest bezwonny i całkowicie bezpieczny dla materiałów dekoracyjnych.

Stosując akryl Express firmy Soudal,  szybko i skutecznie wygładzimy ściany i odpowiednio przygotujemy je do malowania, a co za tym idzie zadbamy o estetykę odświeżanego wnętrza.

Zobacz podobne artykuły:

29 sierpień 2023

Ile kosztuje wymiana kuchni?

Remont kuchni nie należy do łatwych przedsięwzięć, ani tanich inwestycji. W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie, z jakimi wydatkami trzeba się liczyć podczas wymiany kuchni.