Ekspresowe wykończenia wnętrz

Obawiasz się opóźnień w przeprowadzce do nowego mieszkania z powodu przedłużających się prac wykończeniowych? A może wizja niekończącego się remontu powstrzymuje Cię przed rozpoczęciem niezbędnych napraw i renowacji? Zastosuj nowoczesne materiały, z pomocą których z pewnymi zadaniami uporasz się w błyskawicznym tempie!

Remont jest jak wyścig z czasem: chcemy jak najprędzej dotrzeć do celu i zapomnieć o niewygodnej sytuacji, jaką jest np. mieszkanie kątem u rodziny lub znajomych. W portfolio firmy Soudal znajdziemy wysokiej jakości produkty chemii budowlanej, dzięki którym znacznie skrócimy czas trwania poszczególnych etapów remontu.

Niezawodne rozwiązanie w walce z pęknięciami

Akryl Express marki Soudal do zastosowań wewnętrznych doskonale sprawdzi się przy maskowaniu pęknięć na ścianach i sufitach. Akryl ten cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do większości powierzchni porowatych, jest całkowicie bezwonny i bezpieczny dla wszelkich materiałów dekoracyjnych. Jego innowacyjna formuła umożliwia pomalowanie spoiny bez ryzyka przebarwienia po zaledwie 10 minutach od momentu aplikacji.

Błyskawiczne działanie podczas prac montażowych

W przypadku prac montażowych świetnym wyborem jest wzmocniony włóknami syntetycznymi klej T-REX błyskawiczny, który trzyma już po 1 sekundzie od dociśnięcia i z powodzeniem zastępuje gwoździe i kołki. Klej ten znajduje zastosowanie m.in. przy klejeniu:

  • materiałów dekoracyjnych,
  • listew,
  • paneli,
  • uchwytów (również w pozycji odwróconej),
  • osłon krawędzi schodów czy płyt podłogowych.

T-REX błyskawiczny charakteryzuje się 5-minutowym czasem otwartym, a jego pełne utwardzenie następują po 24 godzinach.

Trwałe uszczelnienie w ekspresowym tempie

Natomiast z pomocą silikonu sanitarnego Express firmy Soudal, który zyskuje wodoodporne właściwości już po 2 godzinach od nałożenia, w błyskawicznym tempie wykonamy trwałe uszczelnienia w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności. Silikon ten jest:

  • odporny na działanie grzybów i pleśni,
  • niewrażliwy na wpływy atmosferyczne,
  • idealnie przyczepny do typowych podłoży sanitarnych.

Możemy go wykorzystać m.in. do spoinowania wanien, brodzików prysznicowych, umywalek i kuchennych blatów, a także płytek ceramicznych na styku podłogi ze ścianą.

Zobacz podobne artykuły: